Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27685.07
1.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1643.56
-0.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.07
6.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.2
0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BingX, Her Bir Blokzincir Ağı İçin Çoklu Para Yatırma Adresleri Özelliğini Başlattı

Bu son güncellemeyle beraber BingX, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Clock
Paylaş
BingX, Her Bir Blokzincir Ağı İçin Çoklu Para Yatırma Adresleri Özelliğini Başlattı

BingX, kullanıcılar için ”Çoklu Para Yatırma Adresleri” adlı yeni özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde kulalnıcılar, tek bir ağ için birkaç para yatırma adresi alabilir ve para yatırma işlemlerini daha rahat yapabilirler.

Bu son güncellemeyle beraber BingX, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini artırmayı hedefliyor. Yeni özellik, BingX kullanıcıları için hesaplarında desteklenen her blok zincirinde 100’e kadar adres eklemesi yapmasına olanak tanıyor. Ayrıca, kullanıcılar her yeni eklenen para yatırma adresine özel notlar ekleyerek, işlemlerini daha rahat takip edebiliyor. Bir diğer kolay kullanım özelliği ise, kullanıcıların açılır menü ile adresleri rahatlıkla seçebilmesi ve para yatırabilmesi.

728×90 muhabbit - BingX, Her Bir Blokzincir Ağı İçin Çoklu Para Yatırma Adresleri Özelliğini Başlattı300x250 muhabbit - BingX, Her Bir Blokzincir Ağı İçin Çoklu Para Yatırma Adresleri Özelliğini Başlattı

Dahası, BingX token sorgularını açarak seçilen blokzincir ile ilişkili tüm adresleri görüntüler ve kullanıcıların varlıklarına kapsamlı bir görünürlük sunar. Erişilebilirliği daha da artırmak için kullanıcılar adres defterlerini zahmetsizce dışa aktarabilir ve yerel bir belge oluşturabilir. BingX şu anda Linea ve zkSync Era(V2) olmak üzere iki blokzincir projesini desteklemektedir. Uzun vadede, StarkNet ve LayerZero gibi ek blokzincir ağlarını da yakında desteklenecektir.

Çoklu Para Yatırma Adresleri ve Adres Defterinin kullanıma sunulması, BingX’in kripto para işlemlerini daha kullanıcı dostu hale getirmeye yönelik devam eden çabalarının bir devamıdır.

BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, “Bu güncelleme, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılama ve kripto para birimleriyle etkileşimlerini kolaylaştırma konusundaki kararlılığımızı yansıtıyor” dedi. “BingX, küresel kullanıcı tabanına sorunsuz ve güvenli bir ticaret ortamı sağlamak için tekliflerini sürekli olarak genişleterek kripto para birimi endüstrisindeki yeniliklerin ön saflarında yer almaya devam ediyor. BingX, Çoklu Para Yatırma Adresleri ve Adres Defteri özelliğini sunarak, kullanıcıları dijital varlıklarını etkin bir şekilde yönetmek için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirme konusundaki kararlılığını bir kez daha teyit etmektedir.

BingX Hakkında

2018 yılında kurulan BingX, 5 milyondan fazla kullanıcısı ile dünya çapında 100’den fazla ülke ve bölgeye Spot, Türev, Copy Trade ve Grid işlem hizmetleri sunan lider bir kripto borsasıdır.

BingX’i ziyaret edin: https://www.bingx.com/tr-tr/

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar