Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57156.58
7.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3240
2.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.95
0.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.1
-0.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CZ, Daha Çok DeFi Ürünü Görmek İstiyor!

CZ, Binance Smart Chain’de daha çok proje görmek istiyor.

Clock
Paylaş
CZ, Daha Çok DeFi Ürünü Görmek İstiyor!

Binance CEO’su CZ, Binance Smart Chain (BSC) platformuna daha çok DeFi ürününün katılmasını memnuniyetle karşılayacağını söyledi.

Binance BannerBinance Banner

CZ’nin Twitter üzerinden bir kullanıcı ile yaptığı tartışmada, bu adımın Ethereum ağındaki yükü azaltacağını ve bunun Ethereum’un gas maliyetleri üzerinde bir düşüşe katkı sağlayacağını belirtti.

Zhao, Binance Smart Chain’in Ethereum ağının yerine geçmediğini ya da rakibi olmadığını aksine Ethereum blockchaini ile uyumlu olduğunu vurguladı. Zhao, Binance Smart Chain’in akıllı sözleşme yaratıcılarına daha fazla seçenek sunduğunu da belirtmeden geçmedi.

Binance Smart Chain, hiç bir zaman ETH’in yerini almayı amaçlamadı. Aksine Binance Smart Chain, Ethereum ile tamamen uyumlu çalışmakta. Fakat bizim teknolojimiz, akıllı proje kullanıcılarına daha çok seçenek sunuyor.

Zhao, Binance Smart Chain’in Ethereum’un işlem hacminin %10’a denk gelen bir işlem hacmine ulaştığının altını çizdi.

Bildiğiniz üzere Binance, 1 Eylül tarihinde Binance Smart Chain platformunu başlattı. Ayrıca CEO, birkaç gün önce Smart Chain üzerine inşa edilen projelere ayrılmış olan 100 milyon $’lık bir fonun başlatıldığını duyurdu.

Bu arada Zhao, bir başka tweette, Binance’in yeni DeFi ürünlerini listeleme arzusundan bahsetti. Bu arada, Binance Smart Chain artık BurgerSwap’ın ev sahipliğini yapıyor. BurgerSwap’in, Binance Smart Chain üzerinde 24 saat içinde ciddi bir şekilde işlem hacmine sahip olduğunu belirtmemiz gerekir.

CZ, konu hakkında şunları söyledi:

Geçmişte, genellikle belirli projeler veya cinler hakkında yorum yapmamaya özen gösterdim. Fakat artık #BinanceSmartChain üzerindeki projeler hakkında daha fazla tweet atacağım. Bunu destek amaçlı olarak değil, bu projeleri topluluğa tanıtmanın bir yolu olarak görmenizi istiyorum.

Çoğu DeFi ürününün başarısız olduğunu ekleyen Zhao, sözlerine şöyle devam etti:

Bazı DeFi ürünleri, kısa vadede kazanç sağlayabilir. Fakat bu durum beraberinde yüksek risk getiriyor. Lütfen kaybetmekten korktuğunuz bir meblağ ile yatırım yapmayın.

Daha fazla DeFi haberi okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla kripto para borsaları ile ilgili haber okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar