BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

EOS Kurucusu ve Kanye West Başkanlığa Koşuyor!

Pierce yaptığı Pazar günü yaptığı duyuru ile birlikte bağımsız olarak başkanlık için yarışacağını duyurdu. 

Yayın:

-

eos kurucusu ve kanye west

ABD’de iki yeni aday başkanlığa koşuyor.

Eos Alliance kurucularından Brock Pierce, aynı zamanda Block.one, Blockchain Capital ve Tether’ın kurucuları arasında bulunuyor.

Diğer bir yandan ünlü Rapper Kanye West de başkanlık için yarışacağını açıklamış durumda.

Pierce yaptığı Pazar günü yaptığı duyuru ile birlikte bağımsız olarak başkanlık için yarışacağını duyurdu.

Tüm hayatımı mükemmel şeyler yaratmak için harcadım. Diğer kimselere de bu konuda yardımcı olabilirim.

Girişimcilerin ülkeyi yeniden inşa etme noktasında çok büyük önemi olduğunu vurgulayan Pierce, bu cümlesi ile birlikte “Let’s make America Great Again.” sözüne gönderme yapmış gibi görünüyor.

Birlikte, sevdikleri ülke Amerika’yı tekrar inşa edebileceklerini belirten Pierce, bu sebeple başkanlık için yarışacağını açıkladı.

Kampanyası için websitesini kullanıma açan EOS Kurucusu, işi resmiyete dökmüş durumda.

West ise henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Twitter üzerinde bir açıklama yapan West, attığı tweet ile başkanlık için yarışacağını duyurdu. Fakat gerçek anlamda başkan adayı olup olmadığı konusunda bir kesinlik bulunmuyor.

Daha Önce De Belirtmişti

West’in açıklaması bir ilk değil. 2015 yılında, 2020’de başkanlık için yarışacağını belirten rapper, geçtiğimiz Kasım ayında 2024 seçimlerinde yarışacağını belirtmişti.

Eşi Kim Kardashian West de tweeti retweet ederek eşine destek vermiş durumda. Diğer bir yandan kripto para dünyası tarafından da sıkı bir şekilde takip edilen Elon Musk da attığı tweet ile West’e desteğini belirtti.

Benden tam destek.

https://twitter.com/elonmusk/status/1279577069005897728

Başkanlık seçimine sadece 4 aylık bir süre kalmış iken Pierce ve West’in, Donald Trump ve Joe Biden’a karşı bir başarı elde edip edemeyecekleri büyük bir merak konusu.

Kripto para yanlısı ya da destekçisi bir kişinin ABD Başkanlık Seçimleri’nde bir başarı göstermesi sektör için büyük bir fişek olabilir. Son dönemde oldukça durgun olan kripto para piyasası önümüzdeki sonbaharda ikiliden birinin ciddi bir başarı sergilemesi halinde büyük yükselişlere sahne olabilir.

Kanye West ve Brock Pierce’ın ABD Başkanlık Seçimleri’nde yarışacak olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ikilinin Donald Trump ve Joe Biden karşısında önemli bir başarı göstermesi mümkün olabilir mi?

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNE ÇIKAN

Huobi İle Üçüncü Tarafsız Kripto Para Alımı! Visa Ve Mastercard İle Daha Hızlı!

Küresel kripto para borsası Huobi, Visa ve Mastercard ile anlaşarak fazladan bir ara yüz olmadan kripto para alımının önünü açtı.

Yayın:

-

Huobi, DeFi Labs iş birimi için kendine yaraşır bir isim seçti

Küresel kripto para borsası Huobi yeni bir kolaylıkla gündeme geliyor. 27 Ekim Salı yani bugün yapılan açıklamada Huobi Visa ve Mastercard ile olan yeniliğini duyurdu.

Yapılan anlaşma ile artık kripto para almak çok daha kolay. Çünkü artık yatırımcılar Huobi üzerinden Visa ve Mastercard banka veyahut kredi kartlarından üçüncü taraf bir ödeme platformuna yönlendirilmeden alım satım yapabilecek. Daha önce de yatırımcılar Visa ve Mastercard güvencesiyle Huobi üzerinden alım sayım yapabiliyordu. Ancak ödeme sırasında KYC doğrulama işlemleri için farklı bir ara yüze geçiş yapmak zorunda kalıyorlardı.

Bu ara yüzden geçmeye gerek kalmadan ödeme işlemini tamamlamaya yarayacak olan bu hizmet, Huobi Global’in yan kuruluşu olan ve Blockchain teknolojisi konusunda büyük işler başaran Huobi Technology’den alınacak.

İlginizi çekebilir: Huobi Haberleri

Huobi Group Global Business Başkan yardımcısı Ciara Sun yapılan açıklamada söz aldı.

“Kullanıcı yolculuğundaki fazladan bir adımı kaldırarak, sorunsuz bir deneyim yaratıyoruz.”

İngiltere, Cebelitarık, Fransa, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda gibi çoğu Avrupa ülkesinde ve Avustralya’da Visa ve Mastercard banka veyahut kredi kartı sahipleri artık Huobi üzerinden lider kripto para birimlerinin alımını entegre ödeme hizmeti ile yapabilecek.

Kripto para borsaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için; Borsa Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ÖNE ÇIKAN

John McAfee, Hapishanede Bile Kripto Reklamı Yapıyor!

John McAfee, hapisteyken bile kripto hakkında konuşuyor!

Yayın:

-

John McAfee

Milyoner, kripto meraklısı ve anti-virüs uzmanı John McAfee, geçtiğimiz günlerde İspanya’da vergi kaçırma suçlaması ile gözaltına alınmıştı.

Tüm bunların dışında McAfee, milyonlarca dolar kar sağladığı iddia edilen bir dizi şüpheli kripto reklamlarından kaynaklanan suçlamalar ile karşı karşıya. McAfee şu anda İspanya’da hapiste olmasına rağmen, kripto endüstrisindeki son gelişmeler hakkındaki düşüncelerini hala paylaşıyor.

PayPal’ın son duyurusu ile ilgili olarak McAfee, “PayPal’ın kripto para birimlerini kabul ettiğine inanıyorum, bu dünyada yeni bir kripto para birimi dalgasına sebep olacak. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler kripto para birimlerine alışmak zorunda kalacak.”

McAfee, 2017 senesinde, Bitcoin’in üç yıl içinde 1 milyon $’a ulaşacağını söylemesine rağmen, Temmuz 2020’de bu söylemlerini geri aldı. Varlık sınıfına ilişkin görüşünün o zamandan bu yana değişip değişmediği sorulduğunda olumlu bir yanıt verdi:

Çok fazla insan kriptoyu, alım satım işlemlerinden ziyade kolay ve hızlı bir şekilde zengin olmak için kullanıyor.

İlginizi çekebilir: John McAfee Kimdir?

McAfee’ye göre, yakın zamanda hızlı zengin olma amaçları yerine, kripto para birimlerini günlük işlemlerimizde kullanmaya yönelik hareketler göreceğiz. McAfee sırf bu yüzden GHOST projesine destek vermiş.

McAfee’nin artık bu proje ile bir ilgisi olmasada, ağın geniş gizlilik projesinin bir parçası olmaya devam ediyor.

McAfee, “GHOST ile yaptığım iş tamamen dünyanın ilk özel stablecoinini geliştirmemiz ile alakalı” dedi.

Eşi Janice McAfee aracılığı ile medyayla iletişime geçen McAfee, henüz ABD’ye nakledilmedi ve halen Barcelona’da. John, “Hakkımdaki tüm şikayetleri ve suçlamaları bilmiyorum, fakat onların da kripto faaliyetlerimden dolayı olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Sizce McAfee’yi yakın bir zamanda parmaklıkların ardında görebilecek miyiz?

Daha fazla Bitcoin haberi için: Bitcoin Haberleri.

Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.