Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44135
1.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2367.52
1.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.51
21.94%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $241.8
3.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Kripto Paralı Aksiyon Filmi Mi? Neden Olmasın!

Ailenizi korumak için, kripto para dolu uçağı kaçırır mıydınız? O kaçırıyor!

Clock
Paylaş
Kripto Paralı Aksiyon Filmi Mi? Neden Olmasın!

Ailenizi korumak için, kripto para dolu uçağı kaçırır mıydınız? O kaçırıyor!

Corona virüsü pandemisi sebebiyle tüm dünyada bir duraksama ve yavaşlama meydana geldi. Çoğu sektör ve meslek grubu bu duraksamadan payına düşeni aldı. Eğlence sektörü daha ayrıntılı olmak gerekirse film sektörü, Corona virüsünün etkisini en çok yaşayanlardan biri oldu. Çoğu ülkede karantinalar kalkmasıyla veyahut kısıtlamaların azaltılmasıyla sinema salonları açılsa da gösterilecek pek film yok. Olağan bir yaz ayında gişelerin tıka basa dolması gerekirken sinema salonları şu anda hem film olmamasından hem de insan olmamasından dolayı sıkıntı yaşıyor.

728×90 muhabbit - Kripto Paralı Aksiyon Filmi Mi? Neden Olmasın!300x250 muhabbit - Kripto Paralı Aksiyon Filmi Mi? Neden Olmasın!

Sıkıntı yaşamalarına rağmen tek tük de olsa yeni gişe filmleri çıkabiliyor. Corona virüsü pandemisi patlak vermeden önce çekilip montaj aşamasında olan veyahut çeşitli önlemlerle pandemi sırasında çekimi tamamlanabilen filmler de mevcut. Hatta bu filmlerden biri kripto para soygununu ele alıyor.

Andrew Lawrence yönetmenliğinde “Money Plane” (Para Uçağı) isimli film yakında önce Amerika’da olmak üzere vizyona giriyor. Filmde kumar borcu olan bir adamın ki kendisi aynı zamanda profesyonel bir hırsız ve kumarbaz, ailesini korumak adına borçlu olduğu adamın istediği hırsızlık işini yapmak zorunda kalması anlatılıyor.

Borçlu adamın istediği iş ise, içerisinde bolca kripto para ve nakit para bulunan bir uçağı çalması. Uçağın parayla dolu olması dışında bir başka özelliği de var. Uçak aynı zamanda uluslararası bölgelerde uçarak, hükümetlerin yetki alanına girmeyen ve hükümetlerce yakalanamayan bir kumar salonu.

Money Plane sahnesi - Kripto Paralı Aksiyon Filmi Mi? Neden Olmasın!
Money Plane filminin fragmanından uçaktaki kripto para miktarlarına dair bir görüntü.

Adam Copeland’in başrolünde olduğu filmin fragmanında kripto para birimlerinin ve uçakta mevcut olan donanım cüzdanındaki kripto para miktarlarının bulunduğu bir sahne de gözüküyor. Ayrıca sözü edilmese de fragmanda gözüktüğü kadarıyla büyük ihtimalle uçakta kripto para madenciliği de yapılmakta.

Kripto Parayla Harmanlanan Eğlence Sektörü!

Eğlence sektörü kripto para ile alakalı içeriklerine devam ediyor. Bitcoin temalı manga, müzik albümü içerisine saklanmış Bitcoin cüzdanı, Webtoon içerisine saklanmış kripto para cüzdanı derken eğlence sektörünün birçok dalında kripto paralara rastlar olduk.  Eğlence sektöründe ufak ufak ilgi görmeye başlaması, kripto paraların benimsenmesi için de güzel bir yol oluyor. Ne kadar çok ilgi o kadar yeni kripto para yatırımcısı ve o kadar çok benimsenme.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar