Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26583.43
-0.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1594.76
-0.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.92
0.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $211
-0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Ripple Labs, SEC’in Temyiz Talebine İtiraz Etti!

Ripple Labs, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP lehine çıkan karar için temyiz talebinde bulunmasına itiraz etti.

Clock
Paylaş
Ripple Labs, SEC’in Temyiz Talebine İtiraz Etti!

Ripple Labs, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP lehine çıkan karar için temyiz talebinde bulunmasına itiraz etti. Ripple, davada temyize gidilmesini gerektirecek bir durum olmadığını, SEC’nin böyle bir başvuru için şartları sağlamadığını ve talebin gerekli olmadığını belirterek itiraz etti.

728×90 muhabbit - Ripple Labs, SEC'in Temyiz Talebine İtiraz Etti!300x250 muhabbit - Ripple Labs, SEC'in Temyiz Talebine İtiraz Etti!

Ripple’ın Baş Hukuk Sorumlusu olan Stuart Alderoty, X hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“SEC’nin geçici temyiz talebine karşı çıkıyoruz. Burada, temyizden önce tüm taraflarla ilgili bütün meselelerin çözülmesini gerektiren kuralı uygulamamayı meşru kılacak olağanüstü bir durum yoktur.”

Ripple’ın Baş Hukuk Sorumlusu olan Stuart Alderoty

Bildiğiniz üzere ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun, 2020 yılının Aralık ayında Ripple’ı kayıt dışı menkul kıymet satışıyla suçlamasıyla başlayan davada, kısmi karar Temmuz ayında çıktı. ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, XRP’nin borsalardaki satışlarının yatırım sözleşmesi niteliğinde olmadığına hükmederek, Ripple’a kısmi bir zafer kazandırmıştı. 2.5 yıl süredir devam eden davadan bu kararın çıkması ise kripto para piyasasında büyük heyecan yaratmıştı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar