Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27680.36
1.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1643.02
-0.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.07
6.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.3
0.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

SEC Başkanı Yapay Zeka Teknolojisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

SEC Başkanı Gary Gensler, yapay zeka teknolojisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
SEC Başkanı Yapay Zeka Teknolojisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Kripto paralara yönelik sert açıklamalarda bulunan SEC Başkanı Gary Gensler, yapay zeka teknolojisi hakkında açıklamalarda bulundu. Gensler yapay zeka teknolojisinin olası risklerine vurgu yaparak, gerekli önlemleri alacaklarını belirtti.

Gary Gensler: “Yapay Zekanın Zorluklarına Karşı Korumaya Odaklandık.”

Yapay zekânın bilimi, teknolojiyi ve ticareti dönüştürmeye devam edeceğini belirten SEC başkanı, teknolojinin getirdiği zorluklara da odaklanmak gerektiğini söyledi. Yapay zekanın kötüye kullanabileceğini belirten Gensler ayrıca şu ifadelerde bulundu:

728×90 muhabbit - SEC Başkanı Yapay Zeka Teknolojisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!300x250 muhabbit - SEC Başkanı Yapay Zeka Teknolojisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

“Kötü aktörler; seçimleri, sermaye piyasalarını etkilemek ve halkı korkutmak için yapay zekâyı kullanmaya çalışabilir. Biz SEC olarak teknolojisinden bağımsızız. Aracın kendisinden çok sonuçlara odaklanırız. Bu durumda menkul kıymet yasaları, yapay zekâ teknolojisinin nasıl kullanıldığına bağlı olarak söz konusu olabilir. Mevcut yetkilerimizle yapay zekânın hem mikro hem de makro zorluklarına karşı önlem almaya odaklanmış durumdayız. Menkul kıymetler kanununa göre, dolandırıcılık dolandırıcılıktır. SEC, yatırımcıları tehdit edebilecek her türlü dolandırıcılığı belirlemeye ve kovuşturmaya odaklanmıştır”

Gary Gensler

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar