Muhabbit

BLOCKCHAIN

9GAG İlk NFT’sini Satışa Sunduğunu Duyurdu!

Ünlü medya platformu NFT alanına giriş yaptı!

Clock
Paylaş
9GAG İlk NFT’sini Satışa Sunduğunu Duyurdu!

Ülkemizde de popüler bir kitleye sahip olan sosyal medya platformu 9GAG, ünlü Meme’lerin bulunduğu NFT ürününü satışa sunduğunu duyurdu!

İnternet aleminin en büyük içerik platformlarından biri olan 9GAG, son dönemlerde ciddi anlamda popüler bir hale gelen NFT sektörüne adım attığını duyurdu.

Bildiğiniz gibi Non-Fungible Token olarak adlandırılan NFT’ler, sahiplerine benzersiz bir ürün satın almalarına olanak tanıyor. Tıpkı koleksiyon ürünlerine ilgi gösteren hedef kitlesine seslenen NFT’ler, 2021 yılında ciddi anlamda popülerleşmeye başladı. Bununla beraber birçok ünlü isim kendi NFT koleksiyonlarını da oluşturmaya başladı.

In Meme We Love” isimli bir görsel oluşturan 9GAG ekibi, bu ürünü NFT platformu Foundation üzerinden satışa çıkardığını duyurdu.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

9GAG ekibi oluşturulan ürün için en az 9 Ethereum istiyor. 9 Ethereum değerinde teklifi aldıktan sonra NFT, 24 saat boyunca devam edecek bir açık artırma ile yeni sahibine kavuşacak.

9GAG NFT 637x600 - 9GAG İlk NFT'sini Satışa Sunduğunu Duyurdu!
9GAG’in açık artırmaya sunduğu NFT

9GAG Popüler Meme’leri Bir Araya Getirdi!

Görebileceğiniz gibi ünlü Meme’lerin bir derlemesi olan NFT, geçmişten günümüze 9GAG’de kendine ciddi bir hayran kitlesi edinmiş Meme’lerden oluşuyor. Bu arada 9GAG’in talep ettiği 9 ETH, an itibarıyla 17.401.23 $ değerinde.

9GAG’in bu NFT için oluşturduğu bağlantıya baktığımızda, an itibarıyla bu görüntü için henüz bir teklif verilmediğini görebilirsiniz. Fakat türünün tek örneği olacak NFT için ilerleyen zamanlarda ciddi bir şekilde teklif geleceğini ön görebiliriz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar