BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Oyun Platformu GAMEE, Token Çıkaracağını Duyurdu!

GAMEE, gündelik oyunlar için GAMEE Token’ı piyasaya sürecek.

Yayın:

-

20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan oyun platformu GAMEE, gündelik oyunlar için GAMEE Token’ı piyasaya süreceğini duyurdu.

GAMEE kapsamlı bir zaman veya önemli özellik gerektirmeyen hızlı oynama oturumları için tasarlanmış çok basit oyunlar sunan bir platformudur.

GAMEE’yi bu yaz satın alan ve kripto oyun alanında oldukça aktif olan ana şirket Animoca Brands, yaptığı bir duyuru ile GAMEE Token’ı yıl sonuna kadar piyasaya süreceğini bildirdi. GAMEE Token, katılımı ve çevrim içi rekabeti ödüllendirmek için kullanılacak ve ayrıca HTML5 tabanlı web ve uygulama oyun platformunda oyun yayınlayan içerik oluşturucularını ödüllendirecek.

Mobil analiz firması Sensor Tower’ın yayımladığı bir rapora göre en popüler 20 yeni mobil oyununda toplam 2,1 milyar oyun indirmesinin % 77,6’sının bu tür gündelik deneyimlere ait olduğunu bildirmesi ile Platformun gündelik oyunları, son zamanlarda mobil indirme listelerine hakim oldu.

Fun Race 3D ve Sand Balls gibi basit görünümlü, anlaşılır oyunlar, mobil cihazlarda yüz milyonlarca indirilen ve isteğe bağlı oyun içi satın alımlarla dolu olan oyunlardır. Bunlar aynı zamanda, son derece bağımlılık yapabilecek türden oyunlardır. Ayrıca kripto ile birleşince de  potansiyel olarak daha da bağımlılık yaratan oyunlar olacağı düşünülmektedir.

Değiştirilemez Token

GAMEE Token, değiştirilebilir bir ERC-20 tokenedir. Planlanan ödül işlevselliğinin ötesinde, turnuva girişleri için ücret ödemek ve aynı zamanda yönetim oylamasında da kullanılacaktır. GAMEE ayrıca, kullanıcıların GAMEE Token’larını GAMEE NFT‘lerinde harcayabilecekleri, desteklenen oyunlarda ek içeriklerin kilidini açacak ve artırmalara neden olacak değiştirilemez bir token sistemi üzerinde çalışıyor.

GAMEE platformunda, web tarayıcılarında ve iOS ve Android uygulamalarında oynanabilen 80’den fazla oyuna sahiptir. Platformun 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve her ay kaydedilen 40 milyon oyun oturumu olduğu açıklandı.

GAMEE’in ayrıca NASA, Cartoon Network ve Manchester City Futbol Kulübü gibi markalarla işbirliği içinde oyunlar geliştirdiği bildirildi.

Animoca Brands, Ekim ayında ön satışta satılacak 254.400.000 token ile GAMEE Token’i yılsonuna kadar piyasaya sürmeyi ve listelemeyi planlıyor. Diğer 30.528.000 token ise GAMEE kullanıcılarına dağıtılacak ve promosyon amaçlı eşantiyonlar için kullanılacaktır.

Token Kazandıran Etkinlik

Bunun yanında GAMEE Token’ın duyurusunu kutlamak için REVV projesi, Uniswap’teki REVV-ETH likidite sağlayıcılarının GAMEE Voucher NFT’leri (toplam ödül havuzu: 3.800.000 Gamee Token) şeklinde GAMEE Token kazanmalarına olanak tanıyan özel bir etkinlik başlatıyor.

14 Kasım’a kadar devam edecek olan bu promosyonda ilk katılımcılara daha büyük ödüller sunulacağı açıklandı.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BLOCKCHAIN

Blockchain Teknolojisinin Kat Etmesi Gereken Yollar Var!

Blockchain teknolojisinin gelişimi nasıl olacak?

Yayın:

-

Blockchain Teknolojisinin

Çin’in eski Bilim ve Teknoloji Bakanı olan Wu Zhongze, blockchain teknolojisinin hala oldukça yeni olduğunu düşünüyor.

The Paper ile yaptığı röportajda eski bakan, blockchain temelli ekosistemlerin geliştirilmesi açısından “Çin ile Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa gibi önde gelen ekonomilerin nerede durduğu” konusunda aralarında çok büyük farklar olmadığını söyledi.

Bununla beraber Wu, Çin’in donanım üretimi, platform ve güvenlik hizmetleri, endüstri yatırımı ve finansal gelişme dahil olmak üzere blockchain geliştirmek için gerekli olan bir dizi sektörde ilerleme kaydettiğini söyledi:

Blockchain teknolojisinin ve endüstrisinin yenilikçi gelişimi ile, uygulaması hızlanıyor ve endüstrinin ölçeklenebilirliği artmaya devam ediyor. Bu alan gelecekte yeni bir ekonomik büyüme noktası olacak.

Eski bakan, Çin’in blockchain altyapısının “hızlı ilerlemesi” olarak isimlendirdiği çalışmada, dağıtılmış teknolojinin 5G, yapay zeka, veri merkezleri ve endüstriyel internet gibi yeni teknolojileri entegre etmek ve geliştirmek için yeni fırsatlar getireceğini belirtti.

Securities Daily tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Çin’in halka açık şirketlerinin blockchain Ar-Ge’sine ayırdıkları milyonları nasıl değerlendirdiklerini açıkladı.

Çalışma, 2016 yılında blockchain ile çalışmaya başlayan 23 şirket ile bir anket yaptı. Rakamlara göre, şirketlerin yıllık gelirlerinin ortalama %20’si bu tür amaçlara tahsis ediliyor. Ayrıca bu fonların çoğu, hükümet ile ilgili çözümleri ilerletmek amacı ile harcanmakta.

Daha fazla Blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

BLOCKCHAIN

Alibaba Kurucusu Jack Ma: Dijital Para Birimi, Parayı Yeniden Tanımlayabilir!

Jack Ma, dijital paranın finans sisteminin merkezinde yer alacağını açıkladı.

Yayın:

-

24 ​​Ekim tarihinde Şangay’da çeşitli organizasyon komitesi üyesi kuruluşlar tarafından düzenlenen 2. Finans Zirvesi’ne Birleşmiş Milletler Dijital İşbirliği Üst Düzey Grubu eş başkanı olarak katılan Jack Ma, dijital para birimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dijital para biriminin, para birimini yeniden tanımlayabileceğini söyleyen Ma, Dijital para birimi hakkında konuşurken şu ifadeler yer verdi:

“Örnek olarak dijital para birimini alın. 30 yıl sonra dünyanın ihtiyaç duyduğu finansal sistem gelecek vizyonla inşa edilirse, dijital para birimi çok önemli bir gösterge olabilir.”

Açıklamalarına devam eden Ma, günümüzde dijital para birimi standartları yakalamaktan çok değer yaratma zamanı olduğunu söyledi. Dijital para birimi aracılığıyla yeni bir finansal sistemin nasıl kurulacağının tek yolunun, dünya için geleceği düşünmek, küresel ticaretin nasıl yapılacağını düşünmek ve dünyayı düşünmek olduğunu açıkladı.

Dünya ticaretinin sürdürülebilirlik, yeşillik ve kapsayıcılık sorunlarını gerçekten çözmek için ise teste dayanabilecek ve blockchain teknolojisi temelinde kurulmuş bir veri tabanı olması gerektiğini bildirdi.

Dijital para biriminin çığır açacağından bahseden Ma ayrıca şu açıklamayı yaptı:

“Para biriminin ana işlevi hala var olsa da, dijital para birimi kesinlikle para birimini yeniden tanımlayacak. Tıpkı Apple cep telefonunun cep telefonunu yeniden tanımlaması gibi.”

Çin’in en zengin kişisi Jack Ma, Çin’in en büyük e-ticaret platformu Alibaba‘nın kurucusu ve eski başkanıdır. Ticaret faaliyetlerinin yanında finans sistemine de çok meraklı olan işadamı, en eski ödeme sistemlerinden biri olan ve şimdi Çin’deki en büyük ödeme platformu olan Alipay’in de sahibidir. Bunun yanında Alipay’in operatörü ve Alibaba Group’un bir iştiraki olan Ant Group’un kurucusudur.  Ayrıca şirket yakın zaman önce AntChain adı verilen yeni bir blockchain çözümünü de başlatmıştır.

Görünüşe göre Alibaba’nın kurucusu Jack Ma, dijital para biriminin muhtemelen parayı yeniden tanımlayacağına ve gelecekteki  küresel finans sistemimizin merkezinde yer alacağına inanıyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.