Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44256.09
1.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2369.34
0.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.86
17.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $243.5
3.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Sushi’de Düşüş Bitti Mi? Yükseliş Mi Geliyor?

Kurucusu NomiChef tarafından yapılan toplu satışın ardından 11 $ seviyelerinde 1 $’a kadar düşen SUSHI birçok yatırımcıyı batma noktasına getirmişti.

Clock
Paylaş
Sushi’de Düşüş Bitti Mi? Yükseliş Mi Geliyor?

DeFi platformları arasında oldukça popüler olan SushiSwap tokeni SUSHI’de hareketlilik devam ediyor. Dip seviyele sonrası gelen yükseliş yüzde 10’u geçmiş durumda.

728×90 muhabbit - Sushi'de Düşüş Bitti Mi? Yükseliş Mi Geliyor?300x250 muhabbit - Sushi'de Düşüş Bitti Mi? Yükseliş Mi Geliyor?

Kurucusu NomiChef tarafından yapılan toplu satışın ardından 11 $ seviyelerinde 1 $’a kadar düşen SUSHI birçok yatırımcıyı batma noktasına getirmişti.

FTX CEO’su Bankman Fried’in olaya dahil olması ile birlikte tekrardan yükselişe geçen SUSHI, geri dönüyor hissini uyandırmıştı.

Devam eden süreçte kurucu NomiChef’in topluluktan özür dileyerek satıştan elde ettiği fonları iade etmesi üzerine SushiSwap kontratına 14 Milyon $ değerinde Ethereum (ETH) gelmişti. Fonlar ile ne yapılacağı üzerine SUSHI topluluğunda başlatılan oylama sonucu, fonlar ile SUSHI alınması kararı çıkmıştı.

Alım Bitti Düşüş Geldi

14 Milyon $’lık alımın tamamlanmasının ardından ciddi bir satış ile birlikte yeni bir satış dalgası yaşayan SUSHI, korkutan seviyelere geri dönmüştü.

1.30 $ seviyelerine kadar tekrar düşüş gösteren SUSHI, bu seviyelerden önemli bir geri dönüş göstermiş durumda.

1.30 $ seviyelerinden yeniden yeniden yükselişe geçen SUSHI an itibarıyla yüzde 10’luk artış ile birlikte 1.76 $ seviyelerine ulaşmış görünüyor.

RSI verilerine göre aşırı satış bölgesinden sert bir dönüş yaşayan SUSHI için düşüş bitmiş olabilir mi?

Uzun süredir devam eden ve yoğun satışı gösteren hacim mumlarının da yeşile dönmüş olması bu noktada satışın bittiğini ve alımların başladığına dair bir gösterge olabilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar