Muhabbit

Haftalık Muhabbit Özet 30 Kasım-7 Aralık 2020

Merhaba sevgili Muhabbit okuyucuları, geçtiğimiz haftanın özetini derlediğimiz Haftalık Muhabbit Özet 30 Kasım-7 Aralık 2020 haftasıyla karşınızdayız!

Haftalık Muhabbit Özet 30 Kasım-7 Aralık 2020

Haftalık Muhabbit Özet 30 Kasım-7 Aralık 2020

Merhaba sevgili Muhabbit okuyucuları, geçtiğimiz haftanın özetini derlediğimiz Haftalık Muhabbit Özet 30 Kasım-7 Aralık 2020 haftasıyla karşınızdayız!

30 Kasım-7 Aralık 2020 haftasında dünyanın dört bir yanından sizlere sunduğumuz kripto para borsası haberlerine hep beraber bir bakalım.

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Ses Getiren Olayları

MicroStrategy kripto para dünyasına adını yazmaya devam ediyor. Şirketin birincil rezervini Bitcoin yapmak adına aldığı kararlar devam ediyor. Geçtiğimiz hafta bir Bitcoin alımı daha yapan şirket, Coinbase ile yaptığı ortaklığı da açıkladı.

Visa, geçtiğimiz hafta kripto para dünyasından şirketlerle yaptığı ortaklık anlaşmalarıyla gündeme geldi.

Ülkemizde de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Spotify, kripto para birimleriyle ödeme imkânının ufukta olduğunu müjdeledi.

Büyüyen kripto para piyasasının ve Bitcoin benimsenmesinin en büyük belirteçlerinden biri de farklı mecralardan isimlerin yönelmesi oluyor. Geçtiğimiz hafta Mesut Yar, “Nedir bu Bitcoin?” diye sorarak gündem oldu.

BitMEX, süregelen davalarıyla değil de yeni CEO’suyla gündeme geldi.

Steve Jobs ile 45 yıl önce Apple’ı kuran isim Steve Wozniak, yeşil teknoloji ve Blockchain teknolojisi alanında yeni bir şirket açacağını açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri Para Birimi Kontrol Bürosu’nun (OCC) Başkanı Brian Brooks, Bitcoin’in yasaklanmayacağını duyurdu. Bitcoin’e dokunulmayacağı açıklamasının yanı sıra geçtiğimiz haftaya stablecoin’lere düzenleme geleceği haberi damga vurdu.

Ripple cephesinde hareketli bir haftaydı.

Facebook’un Libra’sının adı değişti! O, artık Diem!

Finansal veri sağlayıcısı S&P Global Inc.’in bir bölümü olan S&P Dow Jones Indicates, 2021 yılında kripto endekslerini başlatacağını duyurdu.

Geçtiğimiz Haftanın İlk 3 Kripto Parası;

Geçtiğimiz Hafta Bitcoin (BTC);

30 Kasım-7 Aralık 2020 Bitcoin fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Geçtiğimiz Hafta Ethereum (ETH);

30 Kasım-7 Aralık 2020 Ethereum fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Geçtiğimiz hafta Ripple XRP (XRP);

30 Kasım-7 Aralık 2020 XRP fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Haftalık Muhabbit Özet 30 Kasım-7 Aralık 2020 ile karşınızdaydık, haftaya görüşmek üzere!

Daha önceki özet yazılarımız için; Haftalık Muhabbit Özet

Son Yazılar

Exit mobile version