Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27797.24
1.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1651.08
-0.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.16
8.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.7
0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası FTX, Eski Yöneticilerine Dava Açtı!

FTX cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. İflas eden kripto para borsası FTX, borsanın eski CEO’su Sam Bankman-Fried ve diğer üst düzey yöneticilere dava açtı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası FTX, Eski Yöneticilerine Dava Açtı!

FTX cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. İflas eden kripto para borsası FTX, borsanın eski CEO’su Sam Bankman-Fried ve diğer üst düzey yöneticilere dava açtı. FTX borsası, yöneticilerin zimmete para geçirdiklerini iddia etti ve eski yöneticilerinden 1 milyar dolardan fazla fonu geri almak için dava açtı.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası FTX, Eski Yöneticilerine Dava Açtı!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası FTX, Eski Yöneticilerine Dava Açtı!

Kripto para borsası FTX eski yöneticilerine açmış olduğu davada; eski yöneticilerin lüks apartman dairelerini, siyasi ve hayırsever bağışları, spekülatif yatırımları ve diğer evcil hayvan projelerini finanse etmek için müşteri fonlarını sürekli olarak zimmetlerine geçirdiklerini iddia etti.

dava - Kripto Para Borsası FTX, Eski Yöneticilerine Dava Açtı!

FTX olayları sonrası yeniden yapılandırmaya giren borsanın yeni CEO’su John Ray ise olayların perde arkasını yansıtmak için oldukça çaba gösteriyor. FTX borsası, geçtiğimiz günlerde yardım için dağıtılan paraların da peşine düşerek önemli bir hamlede bulunmuştu. Borsa söz konusu yardım ve bilim için bağışlanan 71 milyon doları geri alarak, toplanan paraları alacaklılara ödemeyi planlıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar