Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26553.85
-0.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1592.87
-0.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.9
0.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $210.7
-0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

SEC Başkanı Gary Gensler, Eleştirilere Cevap Verdi!

Kripto paralara yönelik sert tutumu yüzünden eleştilerin odağında olan Gensler, tarafına yapılan eleştirilere cevap verdi

Clock
Paylaş
SEC Başkanı Gary Gensler, Eleştirilere Cevap Verdi!

SEC Başkanı Gary Gensler kripto para borsalarına yaptığı hamleler sonrasında birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Kripto paralara yönelik sert tutumu yüzünden de sıklıkla eleştilerin Gensler, tarafına yapılan eleştirilere cevap verdi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Gary Gensler, kripto para borsalarına yaptıkları hamlelerin yasalarla tamamen uyumlu olduğunu belirtti ve ekledi:

728×90 muhabbit - SEC Başkanı Gary Gensler, Eleştirilere Cevap Verdi!300x250 muhabbit - SEC Başkanı Gary Gensler, Eleştirilere Cevap Verdi!

“Komisyon üyeleriyle birlikte yemin ederek göreve başlayan kişileriz. Kongre’nin çıkardığı yasayı ve mahkemelerin verdiği kararı uygulamakla mükellefiz. Gerçekten de bu hamleler, yatırım yapan kişileri korumak ve platformun kendi koşullarını incelemekle ilgili”

SEC Başkanı Gary Gensler

SEC Başkanı Gary Gensler ayrıca tüm etik sorumluluklarının farkında olduklarının altını çizdi.

The Blockchain Assacation Gary Gensler’e Tepki Vermişti!

sec 900x600 1 - SEC Başkanı Gary Gensler, Eleştirilere Cevap Verdi!

Blockchain Assacation geçtiğimiz aylarda Gensler’ın geçmişte Bitcoin hariç her varlığın menkul kıymet olarak kabul edilebileceği yönündeki açıklamasını örnek göstererek, Gensler’dan adil bir değerlendirme gelemeyeceğini ileri sürmüştü.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar